n1nova1shop
Fish & seafood
Pike-perch

Pike-perch

Shelf prices

  • Billa · Naturmanufaktur

    Naturmanufaktur Zanderfilets

    450 g · € 32,20 / kg

    TK

    € 14,49

    Billa
  • Billa · iglo

    Iglo Zander Naturfilets

    243 g · € 69,92 / kg

    TK

    € 16,99

    Billa
  • Billa · iglo

    Iglo Zander Naturfilets Msc

    270 g · € 69,92 / kg

    TK

    € 16,99

    Billa
  • Billa · Yuu´n Mee

    Yuu'n Mee Zander Filets

    400 g · € 47,48 / kg

    TK

    € 18,99

    Billa