Billa · CLEVER
Clever Riesengarnelen geschält
225 g · € 17,73 / kg
€ 3,99
BillaBilla · BILLA Bio
BILLA Bio Garnelen Natur
225 g · € 30,62 / kg
€ 6,89
BillaBilla · CLEVER
Clever Garnelen Easy Peel
450 g · € 15,53 / kg
€ 6,99
BillaBilla · Escal
Escal Black Tiger Garnelen roh
170 g · € 49,94 / kg
€ 8,49
BillaBilla · Escal
Escal White Tiger Garnelen King Size
230 g · € 47,78 / kg
€ 10,99
BillaBilla · iglo
Iglo Königsgarnelen
250 g · € 51,96 / kg
€ 12,99
BillaBilla · Followfood
Bio Gourmet Prawns
256 g · € 52,70 / kg
€ 13,49
BillaBilla · Escal
Escal Patagonische Gourmet Garnelen
300 g · € 53,30 / kg
€ 15,99
BillaBilla · Yuu´n Mee
Yuu'n Mee Gourmet Riesengarnelen
320 g · € 59,34 / kg
€ 18,99
BillaBilla · Yuu´n Mee
Yuu'n Mee Mangrovenwald Bio Garnelen
300 g · € 66,63 / kg
€ 19,99
BillaBilla · Yuu´n Mee
Yuu'n Mee Easy Peel Xl-Garnelen
400 g · € 49,98 / kg
€ 19,99
BillaBilla · Yuu´n Mee
Yuu'n Mee Black Tiger Garnelen Mangrovenwald
300 g · € 66,63 / kg
€ 19,99
Billa