n1nova1shop
Nuts & seeds
Cashews

Cashews

Shelf prices

  • Hofer · HAPPY HARVEST

    Cashewkerne geschält 200g

    200 g · € 13,95 / kg

    € 2,79

    Hofer
  • Billa · Boombox

    Boombox Granola Almond, Cashew & Pecan

    300 g · € 12,63 / kg

    € 3,79

    Billa
  • Hofer · BIO

    BIO Cashew Nüsse 250g

    250 g · € 17,75 / kg

    Organic

    € 4,06

    Hofer
  • Billa · Pesendorfer

    Pesendorfer Cashew Kerne

    200 g · € 33,45 / kg

    € 6,69

    Billa
  • Billa · BILLA Bio

    BILLA Bio Cashewbruch

    500 g · € 13,98 / kg

    Organic

    € 6,99

    Billa
Cashews