n1nova1shop
Vegetables & greens
Lamb's lettuce

Lamb's lettuce

Shelf prices

  • Hofer · GOOD CHOICE

    Vogerlsalat 125g

    125 g · € 13,52 / kg

    € 1,69

    Hofer
  • Billa · Ja! Natürlich

    Ja! Natürlich Bio Vogerlsalat

    80 g · € 21,25 / kg

    Organic

    € 1,70

    Billa
  • Billa · Ja! Natürlich

    Ja! Natürlich Vogerlsalat

    100 g · € 22,70 / kg

    Organic

    € 2,27

    Billa